Įmonės užsiimančios gamyba, kasdien turi susitvarkyti su įvairiausias iššūkiais, žmogiškųjų išteklių valdymu, medžiagų užsakymais, sandėlio valdymu ir be viso to, turi išlaikyti sklandų darbo  procesą ir nuolat stebėti įrenginių būklę. 

 

Siekiant užtikrinti sklandų įmonės darbą,Terra CMMS sukūrė ne tik sistemą, padedančią sklandžiai vykdyti gamybos procesus, bet kartu ir būdą efektyviau vykdyti darbus ir užtikrinti kokybę. Nuolatos tobulėdami ir suprasdami klientų poreikius, sukūrėme spartesnę, greitesnę ir tiesioginę informacijos sklaidos apie įrenginius galimybe,įrenginių dokumentacijos peržiūra mobilioje Android programėlėje nuskenavus įrenginio QR kodą. Šis būdas padės efektyviau ir sklandžiau prižiūrėti gamybos įrenginius, bei gauti reikiamą informaciją realiuoju laiku. Taip sutaupant darbo laiko kaštus ir optimizuojant informacijos sklaidą įmonėje. Darbuotojui šiuo moduliu bus lengva ir patogu naudotis, o administracijai valdyti ir stebėti informaciją.

 

Kurdami verslo valdymo sistemas, nuolat stengiamės užtikrinti jų kokybę ir tobulėjimą. Keičiantis laikams integruojame ir optimizuojama inovatyviausius sprendimus, Jūsų, patogumui.